KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15707078

nr 1570 7078

Hans Fritzdorf

(1927-1990), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad, Sydländskt stadsmotiv. Olja på duk, 45x67 cm, yttermått inklusive ram: 48x70 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 oktober 2023
kl 20:29:20

15/10 16:31:37 1      Vinnande bud